Laad- en loskade
Van der Werff Logistics in Heerenveen is gevestigd op de "natte bedrijfsterreinen". Dit betekent dat het bedrijf grenst aan de binnenhaven van Heerenveen.
Zodoende beschikt het bedrijf over een laad- en loskade van circa 300 meter waar schepen kunnen aanmeren. Er zijn voorzieningen aanwezig om de inhoud van schepen te lossen en weer te laden. Binnenvaart schepen van circa 2000 ton kunnen hier afmeren. Ook is er ruimte beschikbaar om de goederen tijdelijk in op te slaan.
Wij kunnen participeren in multimodale projecten waarbij gebruikt wordt gemaakt van verschillende transport modaliteiten zoals bijvoorbeeld gecombineerd weg/water vervoer. Een goed voorbeeld hiervan is distrivaart of het vervoer van containers via binnenschepen naar Amsterdam of Rotterdam.
Meer informatie
Kijk voor meer informatie op de pagina containerterminal
of neem contact op met Arjen Tulner - 0513 657 871




